Program / BrokenOrchestra WarmUp with SALEM / At

BrokenOrchestra WarmUp with SALEM / At

22.02.2019 Datum akce
20:00 Čas akce
80,- Kč Vstupné

O akci

Dupej Voe

Zdravíme všechny fanoušky Drum & Bass music a hlavně fanoušky Liquidfunku! YellowhillsCrew se vrací na Bamboočko ve spolupráci s věhlasnou MysloCrew!
Ano tentokráte Vám vezeme vymazlenou liquidní akci,
a to Warm Up na zajetý Brněnský event BROKEN ORCHESTRA!
Krom zástupců Myslo crew a Yellowhills crew přijal pozvání Vídeňský dj SALEM, člen Jazzsticks recordings!
Tedy není co řešit, epesní liquidní event přímo ve Zlíně, tohle si nemůže nechat ujít žádný fanoušek pohodových rytmů liquidfunku!

►SALEM /AT/ JazzsticksRecordings
https://www.facebook.com/salem.dnb.me/
https://soundcloud.com/salem_music
https://soundcloud.com/jazzsticks

►MYSLO crew
https://www.facebook.com/myslocrue/

►YELLOWHILLS crew
https://www.facebook.com/Neuronight-Events-865789140143154/
https://www.facebook.com/yellowhillcrew

Start: 21h
Enter: 80czk

Myslo Crue
Jádro Myslo Crue tvoří dvojice nadšenců do drum&bassu: dj Brave a dj Jukin. Na české hudební scéně působí aktivně tři roky a jejich každodenní tvrdý trénink a systematické cizelování skills lze v jejich hraní nejen slyšet, ale hlavně cítit. Smysl pro pečlivě budovanou atmosféru setu je něčím, co oba dje nerozlučně spojuje a přitahuje pozornost publika.
Historie dua je však o poznání starší: od roku 1997 djská dvojka hojně navštěvuje hudební festivaly a kluby po celé České republice a sbírá četné zkušenosti, poznává přátele z branže a rozšiřuje paletu svých kontaktů. Přes prvotní zájem o žánry techno a house se pánové dostávají k liquidu, v jehož vodách definitivně nachází své kotviště.
Myslo Crue se dostává do širšího povědomí zejména díky promotérské činnosti. Jejich osobitý festival s nezaměnitelnou atmosférou „Běž do Háje“, který měl v roce 2018 již třetí pokračování, se těší vzrůstající oblibě nejen milovníků 175bpm produkce. Událost se koná v neobvyklém prostředí lesoparku a působivé přírodní kulisy jsou umocněny jedinečnou výzdobou, osvětlením i ozvučením. Již tradičním prvkem je vynikající dramaturgie, kdy se za decks střídají zvučná jména tuzemské a zahraniční scény (kromě drum&bassu je sluch popřáván i house music, na kterou zakladatelé Myslo Crue nezanevřeli). V rámci festivalu „Bež do háje“ dosud vystoupili vynikající djs a producenti Paul SG (AT), MC T.R.A.C (USA), Gabanna (SK), IM CYBER (CZ), Jay Rome (AT) nebo legendární MC Conrad (UK). Mimo festivalovou sezónu má Myslo Crue na svědomí sérií klubových parties „Zimmer Frei“, četná je spolupráce s vyhlášeným jihlavským klubem Bezvědomí a dalšími.
Mezi nejzásadnější etapy v životě crew lze řadit úspěšnou tour s Paulem SG a MC Conradem a intenzivní spolupráci s Jay Romem a Davidem Owenem (USA), s nimiž si v loňském roce střihla třeba řádně vypečený mejdan v pražském klubu Cross.
V setech Myslo Crue dominují liquid, deep a jazzy drum&bass provázené našlapanými zvuky a pořádně křupavými basami, nebojí se však sáhnout ani do jiných šuplíku, z nichž vytahují house nebo deep house. Pánové rádi experimentují a jejich vystoupení bývají okořeněna doprovodem zkušených mc´s. Vedle mixů tak jste tak mohli potkat jihlavskou MC Maybe, Dr. Jimmy B nebo čerstvou posilu, jímž je MC Trchi, finalista soutěže RING 4 MC v roce 2011, který svým projevem a vytříbenými texty setům dává nezaměnitelnou energii, jiskru a nadčasový šmrnc.

Přejít na událost na FACEBOOKU
Zpět na výpis akcí