Program / VOODOO REBELS/A/ & FIREBALL/CZ/

VOODOO REBELS/A/ & FIREBALL/CZ/

21.12.2017 Datum akce
20:00 Čas akce
120,- Kč Vstupné

O akci

VOODOO REBELS (A) založili Elmar Castillio a Sebastian Steager, skupina  hned od počátku zažila  skvělý hudební start ...mimo jiné se zůčastnila evropského turné Marco MENDOZY/ex.Thin Lizzy,Whitesnake,The Dead daisies /.Kapela spouští hodně pozitivní energie s jejich Voodoo duchem , s výkonnými bubny, silnými basy, propracovanými kytarovými riffy a výjimečným rockovým hlasem.Jsou rytmem srdcí všech milovníků hudby, kteří  ujíždí na melodiku a chytost. Hudbu, kterou můžete cítit v nohou a v oblasti žaludku, která se pod kůží nenechává chladná. Krédem skupiny je bez výjimky nabídnout vlastní skladby . Čerstvý, nápaditý a moderní rock, který přirozeně nalézá své kořeny v soulu, funku a blues. Přijďte na koncert a ucítíte hudbu ... tak dlouho ... jako Voodoo Rebels.

www.voodoo-rebels.com,https://www.facebook.com/rockyourmind01/

 

FIREBALL/CZ/Kapela složená ze zkušených zlínských muzikantů plující na vlně  Hard Rocku  70-90 .let  s moderním soundem a přístupem.Klade důraz na instrumentální zručnost, chytrost a plnost riffů .S různými přestávkami /působení členů v  Lenny Kravitz revival,Pearl Jam revival / působí na scéně již 15.let.V současnosti vydala  již své 2 autorské CD „ WAKE UP“ 2015.Projela hodně klubu a zůčastnila se mnohých festivalů …v roce 2015 předskakovala i slavné anglické skupině U.F.O..V pořadu CZECHPARÁDA na TV REBEL úspěšně běžel videoklip k songu „Wake Up“/5*1.místo,3*2.místo/Kromě vlastních věcí někdy zazní v jejím programu mimo jiné i zajímavě zpracované covery kapel Thin Lizzy,Deep Purple,Free,Teda Nugenta,Gotthard ,Steepenwolf,Judas Priest,Lynyrd Skynyrd.….

Přijďte si vychutnat příliv riffů ,hukot bicích , kvílení kytar a tepu baskytary..hudby ,která vás odnese do jiných světů...

https://www.facebook.com/fireballhardrock/,http://bandzone.cz/fireball

 
Přejít na událost na FACEBOOKU
Zpět na výpis akcí