Program / Skaskaska na Bamboo

Skaskaska na Bamboo

13.10.2017 Datum akce
20:00 Čas akce
100,- Kč Vstupné

O akci

Live Gentlemen´s Club & Dr Boston

Disko is dead

Počátky vzniku původně bezejmenně kapely sahají do léta roku 2003, kdy se na kolech cestou z Hranic do Černotína Prasátko a Čahoun během jízdy dohodli, že opustí ryze alternativní spolek Laila a pustí se do vlastního projektu. Oba odchováni nestárnoucími hity Michala Davida a Hanky Zagorové, chtěli hrát muziku dostatečně veselou a bezstarostnou na kterou by se dalo bez problému tančit i bez požití většího množství alkoholu. Oslovili proto starého (ale stále ještě vnímajícího) kamaráda - kytaristu Jirku Poledňáka. Ten jim řekl pouze tři slova: "Disko is dead." a vzápětí také navrhl podobný, avšak několikanásobně lepší styl reggae.

Jak šel čas

Do kapely přibyly klávesy a nemálo dechů. S rozšíiřující se sestavou se nové skladby jen hrnuly, ubývalo kiksů a zvuk se stával více energickým a stále méně připomínajícím reggae. Následovaly koncerty, koncerty a koncerty, dva demáče a v roce 2010 vytoužené CD V jistých nejistotách.

Real wedding and funeral ska orkestra!

V  současné sedmičlenné sestavě je kapela připravena objíždět svatby, pohřby, křtiny a všechna místa, kde se objeví jen sebemenší příležitost vystoupit.

Přejít na událost na FACEBOOKU
Zpět na výpis akcí